پروژه های شرکت ,

 ساخت SDR های خاص منظوره ساخت SDR های خاص منظوره ساخت SDR های خاص منظوره
بسیاری از اوقات، مشخصات سخت افزار SDR مورد نظر کارفرما با سیستم های موجود در بازار همخوانی ندارد. در چنین شرایطی، بازطراحی و ساخت سامانه مورد نظر اجتناب ناپذیر است. این موسسه ...
شنبه سیزدهم خرداد ۹۶
 شبیه ساز سیتم های ارتباطی پرش فرکانسی شبیه ساز سیتم های ارتباطی پرش فرکانسی شبیه ساز سیتم های ارتباطی پرش فرکانسی
این شبیه ساز یک نرم افزار اجرایی تحت سیستم عامل ویندوز است که بر روی کامپیوتر نصب می شود و یک سیستم مخابراتی پرش فرکانسی را شبیه سازی می نماید.
پنج شنبه سوم فروردین ۹۶
 طراحی سیستمی و ساخت سامانه های طیف گسترده پرش فرکانسی طراحی سیستمی و ساخت سامانه های طیف گسترده پرش فرکانسی طراحی سیستمی و ساخت سامانه های طیف گسترده پرش فرکانسی
طراحی سیستمی سامانه های طیف گسترده پرش فرکانسی (Frequency hopping spread spectrum) که اختصارا FHSS نامیده می شود، یکی از پروژه های موفق موسسه بوده است. محققان این موسسه بیش از 10 سال است که در بخش های مختلف مخابرات کشور با این تکنولوژی در ارتباط بوده اند.
سه شنبه یکم فروردین ۹۶
 خدمات مهندسی مشاوره خدمات مهندسی مشاوره خدمات مهندسی مشاوره
این موسسه با دارا بودن تعداد زیادی مشاور با مدرک دکترا و کارشناسی ارشد با سابقه کاربالا که بصورت نیمه وقت با موسسه همکاری می کنند، توانسته است خدمات مهندسی مشاوره در حوزه مخابرات، الکترونیک، رادیونرم افزار و بسیاری از زیرشاخه های مهندسی برق را به متقاضیان ارائه دهد.
سه شنبه یکم فروردین ۹۶
 شبیه سازی توامان (co simulation) شبیه سازی توامان (co simulation) شبیه سازی توامان (co simulation)
شبیه سازی توامان (co simulation) ابزاری است که در آن تمامی اجزای موجود در یک سیستم مخابراتی بصورت یکپارچه شبیه سازی می شود. این شبیه سازی شامل الگوریتم های مخابرات سیستمی، مدارات RF، کانال انتشاری و ... است.
سه شنبه یکم فروردین ۹۶
شرکت سازنده